czytaj więcej ›

ARKO Sp. z o.o. – Dostawca zaworów kriogenicznych

ARKO Sp. z o.o. – wyłączny polski przedstawiciel HEROSE GmbH, światowego lidera w produkcji zaworów do zastosowań kriogenicznych. Twój dostawca kriogenicznych zaworów bezpieczeństwa z siedzibą w Warszawie.

Współpracując z Herose GmbH od niemal 20 lat, dostarczamy na polski rynek najwyższej jakości:

  • armaturę stosowaną w magazynowaniu, transporcie i regazyfikacji ciekłych gazów, w tym LNG;
  • zawory bezpieczeństwa do cieczy, powietrza, pary i gazów,
  • zasuwy i zawory do transformatorów olejowych.

Bezpieczeństwo, trwałość i jakość oferowanych wyrobów powodują, że nasze zawory cieszą się zaufaniem wiodących światowych producentów gazów technicznych, producentów zbiorników kriogenicznych, wiodących światowych firm.

Wprowadzane innowacje oraz stałe udoskonalenia uzupełniają paletę oferowanych produktów, tym samym czyniąc z Herose producenta kompletnych rozwiązań w zakresie armatury kriogenicznej stosowanej przy zbiornikach stacjonarnych, cysternach i instalacjach ciekłych gazów.

 

Zawory bezpieczeństwa i reduktory ciśnienia – bogata paleta produktów

 

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy, produkując kriogeniczne zawory bezpieczeństwa, w naturalny sposób spowodowało naszą obecność na rosnącym rynku ciekłego gazu ziemnego LNG – paliwa przyszłości. Dostarczamy rozwiązania stosowane zarówno na lądzie, jak i na morzu.

Innowacje w zakresie nowych produktów oraz stosowanych materiałów wzbogacają paletę oferowanych zaworów bezpieczeństwa, otwierając przy tym drogę do nowych gałęzi przemysłu. Rosnąca ilość zaworów wytwarzanych ze stali nierdzewnej pozwala oferować rozwiązania dla wymagających warunków pracy, zarówno pod względem ciśnienia, jak i temperatury.

Długoletnie doświadczenie oraz ścisła współpraca z fabryką pozwalają nam zapewnić Państwu wysoki standard obsługi i doradztwa. Zapraszamy do współpracy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Akceptuję
x